Filtruj

Praca Technik Laboratoryjny - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Laborant Chemii Budowlanej

HOLCIM POLSKA S. A.HOLCIM POLSKA S. A.
Kraków

Laborant Chemii Budowlanej Kraków Czym będziesz się zajmować? Pobór oraz badanie materiałów chemii budowlanej Znajomość zagadnień związanych z chemią budowlaną Pobieranie kruszyw, spoiw do badań laboratoryjnych Opracowywanie oraz analiza wyników z prowadzonych badań Udział w realizacji projektów bad...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik naukowo-techniczny w Zakładzie Histologii Katedry Histologii UJ CM

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – COLLEGIUM MEDICUMUNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – COLLEGIUM MEDICUM
Kraków

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko naukowo-techniczne w wymiarze pełnego etatu w Zakładzie Histologii Katedry Histologii UJ CM Pracownik naukowo-techniczny w Zakładzie Histologii Katedry Histologii UJ CM Miejsce pracy: Kraków Wymagane kwalifika...

Technik laborant

DOMINIKDOMINIK
Gdów

Zakres obowiązków: Wykonywanie badan wytrzymałościowych zgodnie z wymaganiami Wykonywanie analiz laboratoryjnych chemicznych oraz fizykochemicznych Dokumentowanie wyników z przeprowadzonych badań Wspomaganie zespołu badawczego w prowadzeniu prac rozwojowych w laboratorium Pobieranie i przygotow...

22.05.202422.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0390 s