Filtruj

Praca Technik Mechanik - Niemce

1-3 z 3 ofert pracy

Technik/Mechanik maszyn produkcyjnych - Belgia

Niemcy

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branże: Technika, Inżynieria Kraj: Belgia Region: Flandria Zachodnia Miej...

24.04.202424.04.2024

TECHNIK MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA OGÓLNEGO SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: praca w zakładzie prefabrykacji Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe zawód - Technik mechanik* staż pracy ogółem - lata: 1...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta - regeneracja części samochodowych

CENTRUM REGENERACJI MOTORYZACYJNYCHCENTRUM REGENERACJI MOTORYZACYJNYCH
Lublin

CENRUM REGENERACJI MOTORYZACYJNYCH LUBLIN CRM jako jedyna firma w kraju przeprowadza proces regeneracji zgodnie z technologią producentów. Aby móc świadczyć usługi na tak wysokim poziomie jakości nasi technicy wielokroć muszą przechodzić specjalistyczne szkolenia. Odzwierciedleniem tego jest liczne...

26.04.202426.04.2024