Filtruj

Praca Technik Mechanik - Nysa

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant CNC technik mechanik - NYSA

LOGOS MEDIALOGOS MEDIA
Nysa

Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko pracownika działu serwisowego.Wymagamy:- znajomość specyfiki urządzeń CNC- znajomość elektroniki przemysłowej- zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność- umiejętność organizacji swojego czasu pracy- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej- język angi...

06.05.202406.05.2024

Technik utrzymania ruchu - mechanik

nowa oferta
COVEBO WORK OFFICECOVEBO WORK OFFICE
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Konserwacja techniczna systemów instalacji sortujących Uruchamianie systemów sortujących i przeprowadzanie oględzin Wykonywanie konserwacji zapobiegawczej i naprawczej WYMAGANIA: Doświadczenie w naprawach układów pneumatycznych, elektronicznych i/lub hydraulicznych oraz ogólnych u...

13.05.202413.05.2024

Technik liniowy |Operator maszyn | Darmowy transport | Premia

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ziębice

Zadania: Dbanie o utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w danym obszarze produkcyjnym Usuwanie awarii maszyn i ich analiza Wykonywanie przeglądów technicznych i regeneracji komponentów Współpraca z działem Utrzymania Ruchu Wymagania: Wykształcenie zawodowe lub pokrewne (mechanika, mechatronika, inżynie...

10.05.202410.05.2024