Filtruj

Praca Technik Mechatronik - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

NEO MONTEC SP. Z O.O.NEO MONTEC SP. Z O.O.
Lublin

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER – praca na całym świecie ELEKTRYK / ELEKTROMONTER Zakres obowiązków: Montaż elektryczny nowych maszyn oraz linii produkcyjnych Naprawa maszyn oraz instalacji elektrycznych Przeglądy maszyn i urządzeń Wykonywanie pomiarów elektrycznych Prefabrykacja oraz montaż tras kablowych...

18.03.202418.03.2024

MECHANIK - MECHATRONIK W HOLANDII (M/K)

AB JOB SERVICE POLSKAAB JOB SERVICE POLSKA
Lublin

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z 18-letnim doświadczeniem z oddziałami w Kielcach, Opolu, Lublinie i Bydgoszczy, rekrutującą na rynek niderlandzki. Jesteśmy partnerem w dobieraniu kadry dla firm z branży agrarnej, budowlanej, spożywczej, ...

09.02.202409.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Lublin

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

04.07.202304.07.2023