Filtruj

Praca Technik Obiektu - Stare Miasto

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK OBIEKTU

nowa oferta
CBRE GWS SP. Z O.O.CBRE GWS SP. Z O.O.
Stare Miasto

Zakres obowiązków: Obsługa techniczna systemu i budynku, Obchody budynku, Przeglądy prewencyjne, konserwacje i naprawy, reagowanie na naprawy, nadzór nad podwykonawcami. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Dozór nad eksploatacją urz...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zakres obowiązków: Obsługa techniczna systemu i budynku, Obchody budynku, Przeglądy prewencyjne, konserwacje i naprawy, reagowanie na naprawy, nadzór nad podwykonawcami. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, ins...

29.04.202429.04.2024

Technik Obiektu / Elektryk

CBRE GLOBAL WORKPLACE SOLUTIONSCBRE GLOBAL WORKPLACE SOLUTIONS
Konin

Obowiązki: Utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości komercyjnych zgodnie z wymogami technicznymi, prawa budowlanego oraz oczekiwaniami Klienta. Integracja usług, poszukiwanie synergii, usprawnień, odpowiednie oznakowanie maszyn, urządzeń i instalacji. Wykonywanie inspekcji, przeglądów, ...

14.02.202414.02.2024