Filtruj

Praca Technik Pojazdow Samochodowych - Iława

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH W TECHNIKUM POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 11/20

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3 MAJAZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA
Iława

Zakres obowiązków: Nauczanie praktycznych przedmiotów zawodowych w Technikum pojazdów samochodowych. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie kierunkowe + przygotowanie pedagogiczne....

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Aplikant

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Iława

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Olsztynie Warmińsko-Mazurski Inspektor Transportu Drogowego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Aplikant do spraw stanowisko przygotowujące do pracy na stanowisku inspektora transportu drogowego Wydział Inspekcji - Oddział w Iławie Aplikant Za...

27.03.202427.03.2024

Aplikant

Iława

26.03.202426.03.2024