Filtruj

Praca Technik Procesu - Środa Wielkopolska

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca serwisowy Volkswagen Mroczkowski Środa Wlkp.

AGNIESZKAAGNIESZKA
Środa Wielkopolska

Firma Mroczkowski Spółka z o.o. poszukuje doradcy serwisowego w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa klientów zgodnie z procesem marki VW i Skoda Przyjęcie klientów do serwisu Nadzorowanie dokumentacji oraz przebieg naprawy Kontrolowanie jakości naprawy WYMAGANIA: Wyks...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SERWISANT MECHANIK TECHNIK

nowa oferta
ARKUSARKUS
Swarzędz

Firma Arkus, importer i autoryzowany przedstawiciel amerykańskiego koncernu Graco, producenta szerokiej gamy urządzeń do aplikacji i przetłaczania różnego rodzaju płynów oraz mas gęstych poszukuje pracownika na stanowisko:SERWISANTOPIS STANOWISKA:Praca jako SERWISANT sprzedawanych przez firmę urządz...

17.05.202417.05.2024

Menedżer Biznesu w Polsce

GEOCAPTURE GMBHGEOCAPTURE GMBH
Komorniki

Twoje zadania: Odpowiedzialność za wszystkie działania sprzedażowe w Polsce Przedstawiciel naszej firmy w Polsce Badanie oczekiwań i wymagań naszych klientów, opracowywanie odpowiednich rozwiązań Prezentacje produktów (zarówno online, jak i bezpośrednio u klienta) Zarządzanie partnerami Twoje umieję...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0480 s