Filtruj

Praca Technik Produkcji - Gogołowa

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

TECHNIKA OKIENNA PRODUKCJA HANDEL USŁUGI ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK SP. J.TECHNIKA OKIENNA PRODUKCJA HANDEL USŁUGI ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK SP. J.
Gogołowa

Zakres obowiązków: Przygotowywanie umów i aneksów z pracownikami, ewidencja czasu pracy, rozliczanie urlopów i nadgodzin i inne zadania związane z kadrami i pracą biurową. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Obsługa komputera, mile widziane doświadczenie zawodowe....

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Team Leader - technik wtrysku

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Knurów

Zadania: Zarządzanie kilkuosobowym zespołem produkcyjnym Organizacja pracy na linii, kontrola produktywności zespołu Obsługa i monitorowanie maszyn wtryskowych Nadzór nad efektywnością procesu produkcji oraz podejmowanie działań korygujących Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej Wymagania: Doświadc...

30.05.202430.05.2024