Filtruj

Praca Technik Produkcji - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Technik laboratoryjny

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Ostrów Wielkopolski

Zadania: pomoc w realizacji projektów badawczych, pomoc w projekcie wdrożenia systemu ERP w laboratorium badawczym, przygotowywanie próbek laboratoryjnych, walidacja wyrobów gotowych zgodnie z protokołem technicznym obsługa nowoczesnego sprzętu badawczego. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne ...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MŁODSZY MECHANIK LINIOWY

NESTLE POLSKA S. A.NESTLE POLSKA S. A.
Kalisz

Zakres obowiązków: Bieżący nadzór pracy nad funkcjonowaniem maszyn odpowiedzialnych za proces produkcji. Wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych na maszynach, urządzeniach oraz elementach linii produkcyjnych. Rozwiązywanie problemów związanych z linią produkcyjną. Identyfikowanie, analizowanie, r...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu

CORRECTCORRECT
Kalisz

Poznaj nas! GRUPA FIRM COM40 to grupa spółek (Com40, Correct, L-Correct, Skaltex) zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych, materaców oraz komponentów, tj. sprężyn, drutu, pianki, dzianiny, włókniny polipropylenowej, filcu, lamówki, lateksu, i wielu innych. W branży produkcyjnej działamy z pow...

17.04.202417.04.2024