Filtruj

Praca Technik Samochodowy - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy / Specjalista OZE

nowa oferta
GREENMAXGREENMAX
Zamość

Przedstawiciel Handlowy / Specjalista OZE Miejsce pracy: Zamość Twój zakres obowiązków Finalizacja sprzedaży Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem Profesjonalne doradztwo z zakresu oferowanych produktów Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Nasze wymagania Doskonałe umiejętności kom...

23.05.202423.05.2024

MECHANIK SAMOCHODÓW ciężarowych I Nijkerk I Holandia

PRAN SP. Z O.O.PRAN SP. Z O.O.
Zamość

Tu będziesz pracować Dla naszego holenderskiego klienta szukamy doświadczonych mechaników z zacięciem technicznym. Jest to firma, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju sprzedażą, konserwacja i naprawą ciężarówek renomowanych marek ( DAF, Scania, Volvo). Przyczepy oraz naczepy są tu produkowa...

08.05.202408.05.2024

POMOCNIK MECHANIKA

LEAD SALES EXPERTS SP. Z O.O.LEAD SALES EXPERTS SP. Z O.O.
Kalinówka

Zakres obowiązków: - pomoc doświadczonym mechanikom - składanie zamówień na części, wyszukiwanie produktów trudno dostępnych (również na stronach anglojęzycznych) - wyjazdy zaopatrzeniowe - pomoc administracyjna (praca w CRM) Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa...

16.02.202416.02.2024