Filtruj

Praca Technik Serwisant - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

Technik Serwisu - Serwisant Tarnów

HSM SERVICE SP. Z O.O.HSM SERVICE SP. Z O.O.
Tarnów

Twój zakres obowiązków · Wykonywanie bieżących prac serwisowych u klientów (naprawy, przeglądy, instalacje nowych maszyn, konserwacje) · Ocena techniczna urządzeń,diagnostyka przyczyn awarii, decyzja o dopuszczeniu maszyny do dalszego użytkowania lub decyzja o wyłączeniu maszyny z eksploatacji · ...

19.06.202419.06.2024
od 5800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy

MAREKMAREK
Tarnów

Firma ElektroSol zatrudni handlowca do sprzedaży świadczonych przez nas usług: · sprzedaż i wymiana okien producenta Petecki · wykonanie dociepleń · instalacje hydrauliczne dla obiektów komercyjnych oraz prywatnych · instalacje kotłów gazowych, pelletowych, zgazowujących drewno, pomp ciepła powietrz...

18.06.202418.06.2024
od 4800 zł

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH / SERWISANT

VECTOR SP. Z O.O.VECTOR SP. Z O.O.
Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:Obsługa urządzeń związanych z techniką sprężonego powietrza, kontakt z Klientem oraz przygotowywanie dokumentacji. Nie wymagamy doświadczenia w branży sprężonego powietrza. Najważniejsza jest gotowość do nauki, „zacięcie” techniczne oraz wysokie umiejętności manualne. Wiedzy merytory...

10.06.202410.06.2024