Filtruj

Praca Technik Serwisant - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk/Technik Mobilny/Serwisant/SEP

INWEMER SYSTEM SP. Z O.O.INWEMER SYSTEM SP. Z O.O.
Toruń

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości. Elektryk/Technik Mobilny/Serwisant/SEP Obowiązki zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się...

03.09.202403.09.2024

SERWISANT I MONTER SIECI IT

RADIO - TELEFON SP. Z O.O.RADIO - TELEFON SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: serwis i montaż urządzeń sieci teleinformatycznych, naprawa urzadzeń IT, wykonywanie instalacji urzadzeń sieci IT wraz z wykonywaniem okablowania Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Technik informatyk* umiejętność - prawo jazdy kat B znajomość podstaw informatyki...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Toruń

Numer oferty: StPr/24/1270Obowiązki:serwis i montaż urządzeń sieci teleinformatycznych, naprawa urzadzeń IT, wykonywanie instalacji urzadzeń sieci IT wraz z wykonywaniem okablowaniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:prawo jazdy kat BWykształcenie:średnie zawodoweZawód:Technik i...