Filtruj

Praca Technik Spedytor

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor Międzynarodowy

nowa oferta
PROCEM SP. Z O.O.PROCEM SP. Z O.O.
Mińsk Mazowiecki

Firma Procem świadczy usługi w transporcie drogowym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych FTL. Nasza specjalnością jest transport dedykowany branży budowlanej w szczególności materiałów sypkich. Twój zakres obowiązków Zadaniem Spedytora jes...

22.05.202422.05.2024

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW TEORETYCZNYCH ZAWODOWYCH LOGISTYCZNYCH

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W KRYNICY ZDROJUZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W KRYNICY ZDROJU
Krynica-Zdrój

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotów zawodowych logistycznych w liceum i technikum. Praca w Krynicy-Zdroju w wymiarze 24 godz. tygodniowo (pełny etat) w godz. 8.00-18:00. Wymagane wykształcenie logistyczne i przygotowanie pedagogiczne. Kontakt tel. 184715443 Wymagania: wykształcenie - inne wyżs...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Firma Procem świadczy usługi w transporcie drogowym we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w przewozach ładunków całopojazdowych FTL. Nasza specjalnością jest transport dedykowany branży budowlanej w szczególności materiałów sypkich. Twój zakres obowiązków Zadaniem Spedytora je...

18.05.202418.05.2024
od 7 zł