Filtruj

Praca Technik Staz - Hrubieszów

1-2 z 2 ofert pracy

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - STAŻYSTA

APTEKA PRIMA MONIKA OLESZEK - KARPIŃSKAAPTEKA PRIMA MONIKA OLESZEK - KARPIŃSKA
Hrubieszów

Zakres obowiązków: Sprawdzanie i przyjmowanie towaru, sporządzanie leków recepturowych, obsługa pacjenta. Wymagania: wykształcenie - inne średnie branżowe uprawnienie - Farmaceuta – prawo wykonywania zawodu umiejętność - uczciwość umiejętność - pracowitość umiejętność - empatia umiejętność - podsta...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

STAŻ Stacja Paliw Kasjer Sprzedawca Obsługa Klienta

MONIKAMONIKA
Hrubieszów

Przyjmę na staż do pracy na stacji paliw w Hrubieszowie, ul. Chełmska 2. Praca od poniedziałku do piątku, w systemie zmianowym. Warunkiem przyjęcia jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w Urzędzie Pracy w Hrubieszowie oraz brak doświadczenia na stanowisku technik handlowiec. ...

30.04.202430.04.2024
od 1790 zł
Praktykapraktyka