Filtruj

Praca Technik Sterylizacji

1-3 z 3 ofert pracy

Praca szuka Kosmetyczki

TOMASZTOMASZ
Łódź

Obowiązki: Wykonywanie manicure i pedicure (klasycznego, hybrydowego, żelowego). Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową. Stylizacja paznokci z użyciem różnych technik i zdobień. Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy. Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji dłoni i st...

27.04.202427.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Asystentka Stomatologiczna

JOANNAJOANNA
Lublin

Dołącz do Naszego Zespołu! Esdentia - Stomatologia Kompleksowa poszukuje Asystentki Stomatologicznej Opis firmy: Esdentia to nowoczesna klinika stomatologiczna, która oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy sta...

22.04.202422.04.2024

Technik Sterylizacji Medycznej

KAROLINAKAROLINA
Legionowo

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIQ Wielospecjalistyczna placówka medyczna, istniejąca na rynku od blisko 30 lat, w związku nowymi planami inwestycyjnymi poszukuje do swoich struktur : Technika Sterylizacji Medycznej. Oczekujemy: • Ukończenie kursu kwalifikacyjnego, osoby w trakcie kursu ...