Filtruj

Praca Technik Utrzymania Ruchu - Adamowo

1-2 z 2 ofert pracy

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU W FIRMIE TRANSPOPTROWEJ

LIS - TRANS DAMIAN LISIEWICZLIS - TRANS DAMIAN LISIEWICZ
Adamowo

Zakres obowiązków: - zamawianie paliwa i AdBlue ( zamykanie sentów) - asystowanie przy taknowaniu auta - odczyt kart i tachografów - kontrola wyposażenia ADR, stanów oleju, ogumniea itp. - utrzymanie stanu magazynowego częsci eksploatacyjnych - zamawianie i wydawanie części z magazynu oraz sprzedaż ...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu W Firmie Transportowej

GRUPA LIS-TRANS SP. Z O.O.GRUPA LIS-TRANS SP. Z O.O.
Adamowo

Firma Transportowa poszukuje osoby do działu utrzymania ruchu. Wymagania: Dobra obsługa komputera ( program SUBIEKT, program EXCEL ) Prawo jazdy kat B/C ( Warunkiem zatrudnienia jest prawo jazdy KAT C oraz B ) Karta kierowcy plus świadectwo kwalifikacji Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjn...

16.02.202416.02.2024