Filtruj

Praca Technik Utrzymania Ruchu - Mała Wieś

1-2 z 2 ofert pracy

Technik Utrzymania Ruchu | bezpłatny transport

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Mała Wieś

Zadania: diagnostyka i usuwanie awarii maszyn konserwacja maszyn produkcyjnych zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej Oczekujemy: gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku praktycznej wiedzy z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki znajom...

26.04.202426.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Technik Utrzymania Ruchu

MACZFIT FOODS SP. Z O.O.MACZFIT FOODS SP. Z O.O.
Szymanów

Zatrudnimy Techników Utrzymania Ruchu do zakładu produkcyjnego Maczfit Foods w Szymanowie (Baniocha) pow. piaseczyński Twój zakres obowiązków Prowadzenie przeglądów, konserwacji oraz naprawa maszyn produkcyjnych i urządzeń pomocniczych Obsługa systemu CMMS Przygotowywanie listy części zamiennych...

10.07.202310.07.2023