Filtruj

Praca Technik Weterynarii - Zielona Góra

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNIK WETERYNARII

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zielona Góra

Numer oferty: StPr/24/0431Obowiązki:według zawoduWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, weterynaryjnePozostałe wymagania:technik weterynariiMiejsce pracy: Strumykowa 15 N, 65-101 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślo...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zootechnik/technik weterynarii

MACIEJMACIEJ

Ferma Drobiu (kur niosek) z okolic Zielonej Góry poszukuje osoby do pracy na stanowisko zootechnik/technik weterynarii . Wymagania: · wykształcenie ukierunkowane: zootechnika, rolnictwo i/lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku · systematyczność, samodzielność, komunikatywność · odpor...

24.05.202424.05.2024
od 6850 zł

GABINET WETERYNARYJNY SABVET LEK. WET. AGNIESZKA PETRIGABINET WETERYNARYJNY SABVET LEK. WET. AGNIESZKA PETRI

Zakres obowiązków: według zawodu Wymagania: wykształcenie - weterynaryjne średnie zawodowe technik weterynarii...

29.03.202429.03.2024