Filtruj

Praca Technik - Suchy Las

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych

ALL FOR ONE POLANDALL FOR ONE POLAND
Suchy Las

Wymagane, SAPO projekcie, W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Kierownika ds. Aplikacyjnych Kontraktów Serwisowych, odpowiedzialnej za zarządzaniem projektami rozwojowymi i kontraktami serwisowymi w ramach Serwisu Aplikacyjnego SAP (SAP AMS).Twój zakres obowiązków, ...

31.05.202431.05.2024
Kontraktkontrakt

Praca - stylistka paznokci / stylistka rzęs

DAMIANDAMIAN
Koło

Szukam do pracy stylistki paznokci / stylistki rzęs Stylistka paznokci Obowiązki: Wykonywanie manicure i pedicure (klasycznego, hybrydowego, żelowego). Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową. Stylizacja paznokci z użyciem różnych technik i zdobień. Utrzymywanie czystości i porządku n...

01.06.202401.06.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNIK TACHOGRAFÓW CYFROWYCH

ANDRZEJ KAZUBOWSKIANDRZEJ KAZUBOWSKI
Koło

Zakres obowiązków: Serwis tachografów cyfrowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

27.05.202427.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0494 s