Filtruj

Praca Technolog Drewna - Chocznia

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNOLOG DREWNA

Chocznia

Zakres obowiązków: A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z systemem pracy zakładu. 3. Zapoznanie się z przykładową dokumentacją meblową. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu: 1. Przygotowywanie dokumentacji technicznej mebli...

23.05.202423.05.2024

Zatrudnimy Szefa Produkcji

BEKABEKA
Kęty

Poszukujemy osoby na stanowisko Szefa Produkcji Fabryka produkująca meble z litego drewna na export i rynek krajowy. Wymagania do kandydata : znajomość technologi drewna i produkcji mebli z litego drewna doświadczenie w tym kierunku...

17.05.202417.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji farb i lakierów

JA VERNIJA VERNI
Biertowice

Firma zajmująca się produkcją farb i lakierów głównie do drewna zatrudni Pana/Panią na stanowisko Pracownik produkcji Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy tj. Biertowice 259, 32-440 Sułkowice Obowiązki na stanowisku: Produkcja wyrobów z największą starannością, zgodnie z recepturą i zaleca...

29.06.202329.06.2023
od 3600 zł