Filtruj

Praca Technolog Drewna - Rzepedź

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
1-2 z 2 ofert pracy

Technolog / Technolożka ds. wdrożeń komponentów z drewna

nowa oferta
NOWY STYLNOWY STYL
Rzepedź

Twój zakres obowiązków: projektowanie nowych procesów technologicznych dla obróbki drewna litego i produkcji elementów ze sklejki przeprowadzanie testów technologicznych i nadzór nad nimi praca z narzędziami takimi jak CatiaV6 i platforma 3dExperience tworzenie procesów technologicznych w systemie E...

15.09.202415.09.2024

Rzepedź

Technolog / Technolożka ds. wdrożeń komponentów z drewna Miejsce pracy: Rzepedź Numer referencyjny: TD/09/24 Nowy Styl Sp. z o.o. czołowy europejski producent mebli, poszukuje kandydatów i kandydatek na nowo tworzone stanowisko pracy w ramach Projektu „Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego przez ...

04.09.202404.09.2024