Filtruj

Praca Technolog Mechanik - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Technolog / Programista CNC

MONIKAMONIKA
Mielec

Firma R&G Plast Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji form wtryskowych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: TECHNOLOG / PROGRAMISTA CNC Zakres obowiązków: tworzenie dokumentacji produkcyjnej, w...

27.02.202427.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator maszyn

nowa oferta
WORKCONCEPT SERVICE GMBHWORKCONCEPT SERVICE GMBH
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie i obsługa dużego sprzętu i maszyn pod ziemią (np. maszyn rolniczych itp.), Wykonywanie prac pod ziemią w obszarze wydobycia i w tylnych wyrobiskach kopalni, Sprawdzanie sprzętu operacyjnego i roboczego pod kątem prawidłowego stanu, a także pojazdów i maszyn przed każdy...

28.04.202428.04.2024

Konstruktor / Technolog

ARTURARTUR
Dębica

W związku z rozwojem firmy KUSZA sp. z o.o. poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowiska: . KONSTRUKTOR / TECHNOLOG . Do obowiązków pracownika będzie należało: opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej w programach 2D i 3D, opracowanie dokumentacji materiałowo-technolog...

15.10.202315.10.2023
od 35 zł