Filtruj

Praca Technolog Montazu

Wynagrodzenie
Technolog Montazu - inne oferty pracy

Technolog w dziale montażu, praca dla osób bez doświadczenia

LHHLHH
Świdnik

Dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby gotowej do pracy na stanowisku Technologa w dziale montażu. Obowiązki : Rozpisanie procesu technologicznego na montaż Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji rysunkowej, projektowej i wymagań technicznych, związanych z bieżącymi proces...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNIK-USTAWIACZ WTRYSKAREK

MIRA SDA SP. Z O.O.MIRA SDA SP. Z O.O.
Kobiór

Poszukujemy Pana do pracy na wtryskarkach-technik z doświadczeniem:-uruchomienie produkcji-montaż i demontaż formy -ustawienie odpowiednich parametrów maszyn-wszystkie obowiązki dotyczące technika - technologa wtryskarekPraca jest trzy zmianowa , możliwość nadgodzin , premii oraz pracujących sobót -...

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE

WIK FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA MIROSŁAW DYBEKWIK FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA MIROSŁAW DYBEK
Katowice

Zakres obowiązków: - Montaż zabudowy karton-gips. Gipsy, gładzie. Malowanie, tapetowanie. - Miejsce wykonywania pracy: Teren Katowic i okolic. - Godziny pracy: 7:00-15:00. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane dośw...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0323 s