Filtruj

Praca Technolog Obrobki - Jelcz-Laskowice

1-3 z 3 ofert pracy

Technolog (produkcja metalowa)

REKORD HALE NAMIOTOWE SP. Z O.O.REKORD HALE NAMIOTOWE SP. Z O.O.
Jelcz-Laskowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: opracowywanie zapytań ofertowych , kalkulacje kosztów produkcji , pozyskiwanie i analiza danych kosztowych, przygotowywanie zestawień oraz raportów koordynacja działań międzywydziałowych w celu optymalizacji oferty pomoc w doborze materiałów produkcyjnych; współpraca z nadzorem p...

13.05.202413.05.2024

Technolog Obróbki Skrawaniem (Machining Process Engineer)

nowa oferta
SPECJALISTA DS HRSPECJALISTA DS HR
Wrocław

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w zakresie odlewnictwa i obróbki aluminium. Aktualnie współpracujemy ze wszystkimi liderami branży hamulcowej na świecie, firmami notowanymi wpierwszej dziesiątce TOP 100 Suppliers for Automotive, a nasza roczna produkcja przekracza 8000ton aluminium. Bezpiec...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technolog Obróbki Skrawaniem

ASTEK POLSKAASTEK POLSKA
Wrocław

Nasze oczekiwania: Umiejętność czytania rysunku technicznego Wiedza z zakresu metrologii, dobór metod pomiarowych Wiedza z zakresu narzędzi stosowanych w obróbce skrawaniem Podstawowa wiedza z zakresu programowania maszyn CNC [G-CODE] Mile widziane: Wiedza z zakresu Lean Język angielski w mowie i pi...

10.05.202410.05.2024