Filtruj

Praca Technolog Produkcji - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

TECHNOLOG PRODUKCJI

nowa oferta
ART FORM SP. Z O.O.ART FORM SP. Z O.O.
Hermanowa

Zakres obowiązków: - Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej na nowe wyroby - Przygotowanie programów pod pracę maszyny CNC (BIESSEWORKS) - Nadzór nad procesem produkcji Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio ...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technolog Procesowy

nowa oferta
GRH POLSKAGRH POLSKA
Rzeszów

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) dla swojego klienta, firmy działającej w branży tworzyw sztucznych poszukuje kandydata/tki na stanowisko: Technolog procesowyMiejsce pracy:Zaczernie lub RzeszówZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI Opis stanowiska:•Opracowanie i orga...

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Hermanowa

Numer oferty: StPr/24/2092Obowiązki:- Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej na nowe wyroby- Przygotowanie programów pod pracę maszyny CNC (BIESSEWORKS)- Nadzór nad procesem produkcjiWymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawans...