Filtruj

Praca Technolog Programista - Jedlicze

1-3 z 3 ofert pracy

Technolog Programista

nowa oferta
POLIMEX MOSTOSTAL S. A.POLIMEX MOSTOSTAL S. A.
Jedlicze

Nasze wymagania wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, robotyka i automatyzacja procesów lub inżynieria lotnicza, dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok, umiejętność odczytywa...

26.04.202426.04.2024

TECHNOLOG – PROGRAMISTA

NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.
Jedlicze

Zakres obowiązków: - opracowywanie przewodników produkcyjnych, - weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jej kompletności, zgodności ze zleconym zakresem robót, technicznymi możliwościami wykonania, - wnioskowanie potrzeby uzupełnień i opra...

04.04.202404.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technolog – programista

NAFTOREMONT – NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.NAFTOREMONT – NAFTOBUDOWA SP. Z O.O.
Jedlicze

- opracowywanie przewodników produkcyjnych, - weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jej kompletności, zgodności ze zleconym zakresem robót, technicznymi możliwościami wykonania, - wnioskowanie potrzeby uzupełnień i opracowań dokumentacji ...