Filtruj

Praca Technolog Zywnosci - Białystok

Technolog / Specjalista ds. Rozwoju Produktu - branża spożywcza - rekrutacja online

HRK S. A.HRK S. A.
Białystok

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną z branży produkcji i przetwarzania żywności, dla której poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Produktu ze znajomością języka angielskiego. Technolog / Specjalista ds. Rozwoju Produktu - branża spożywcza Miejsce pracy: Białystok Zadani...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK ZMIANY/TECHNOLOG ŻYWNOŚCI

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŁAPACHSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŁAPACH
Łapy

Zakres obowiązków: Nadzór nad produkcją wyrobów mleczarskich. Wdrażanie nowych technologii produktów. Bieżąca kontrola pracy linii produkcyjnych. Wymagania: wykształcenie - inne średnie zawodowe wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawanso...

23.05.202423.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łapy

Numer oferty: StPr/24/1414Obowiązki:Nadzór nad produkcją wyrobów mleczarskich. Wdrażanie nowych technologii produktów. Bieżąca kontrola pracy linii produkcyjnych.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyUmi...