Filtruj

Praca Technolog - Leżajsk

1-3 z 3 ofert pracy

Konstruktor - technolog

nowa oferta
SPÓŁDZIELNIA SIP ZPCHSPÓŁDZIELNIA SIP ZPCH
Leżajsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej oraz użytkowej, przygotowywanie rysunków technicznych nowych wyrobów, prototypów oraz oprzyrządowania, udział w procesie wdrażania nowych produktów, nadzór nad procesem, optymalizacja procesu technicznego pod kątem zmniejszeni...

17.05.202417.05.2024

Projektant/Technolog/Konstruktor

MARTAMARTA
Leżajsk

OPIS Dzień dobry. W związku z rozwojem firmy produkcyjnej Pro-Mostal, zajmującej się montażem konstrukcji stalowych, zatrudnimy Projektanta. Miejsce pracy: Leżajsk Twój zakres obowiązków Projektowanie konstrukcji stalowych, modelowanie w programach. Obliczanie statyki obciążeń. Wymagania Umi...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

technolog

POWIATOWY URZĄD PRACY W ŁAŃCUCIEPOWIATOWY URZĄD PRACY W ŁAŃCUCIE
Leżajsk

Projektowanie, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań technologicznych, kontrola i optymalizacja już istniejących procesów produkcyjnych. Regularne monitorowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn....

01.03.202401.03.2024