Filtruj

Praca Technologie - Choszczno

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL-KSZTAŁCENIE ZAWODOWE TEORETYCZNE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W CHOSZCZNIEZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W CHOSZCZNIE
Choszczno

Zakres obowiązków: - przygotowanie i prowadzenie zajęć z uczniami, - realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie, - prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) [Inne] : Praca w Zespole Szkół w skład której wchodzą Techn...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy LUX-TRANS Barlinek

KAMILKAMIL
Barlinek

MECHANIK SAMOCHODOWY Miejsce pracy: LUX-TRANS ul. Okrętowa 35 74-320 Barlinek ZAKRES OBOWIĄZKÓW: naprawy i przeglądy samochodów osobowych wykonywanie czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika, kontrola stanu technicznego pojazdów, przeprowadzenie napraw mech...

14.05.202414.05.2024
od 5000 zł

Sprzedawca CCC Barlinek

CCC S. A.CCC S. A.
Barlinek

Grupa CCC to jedna z największych spółek w segmencie mody, obuwia i akcesoriów w Europie. Działamy w modelu omnichanel. Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku i stawiamy na dalszy rozwój naszych szyldów. Nasz sukces to ludzie - tworzymy zgrane zespoły, które stawiają na innowację. Pracuj z nami i ...

30.04.202430.04.2024