Filtruj

Praca Telemarketer - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

128 - TELEMARKETER

TELBRIDGE SP. Z O.O. SP. K.TELBRIDGE SP. Z O.O. SP. K.
Radom

Zakres obowiązków: Telefoniczna obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe dyspozycyjność, komunikatywność, poprawna dykcja, wysoka kultura osobista...

10.06.202410.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Ogłoszenie o pracę - stanowisko Telemarketer

JULIA GREGORCZYKJULIA GREGORCZYK
Radom

Poszukujemy osoby na stanowisko telemarketer, wynagrodzenie do uzgodnienia. Wymagania: Komunikatywność Podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office Główne obowiązki: kontakt telefoniczny z klientami wykonywanie zestawień szukanie informacji o produktach na rynku...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szukam telemarketerów, ankieterów Radom okolice, Mazowieckie

BEAUTY PHARMBEAUTY PHARM
Radom

Szukam osób do badania marketingowego przez telefon, nic nie sprzedajemy tylko zbieramy informacje. Poszukuję osób prowadzących działalność gospodarczą ewentualnie mających znajomych z działalnością.Praca w domu przy telefonie osoby z Radom i okolic...

23.04.202423.04.2024