Filtruj

Praca Telesprzedaz - Majdan Nowy

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
Telesprzedaz Majdan Nowy - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

SPECJALISTA DS. TELESPRZEDAŻY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Majdan Nowy

Numer oferty: StPr/24/0491Obowiązki:Telefoniczne pozyskiwanie klientów, negocjowanie warunków współpracy z klientami, udzielanie informacji dotyczących oferowanych produktów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki: rosyjski, ...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

AXTEL SP. Z O.O. SP. K.AXTEL SP. Z O.O. SP. K.
Majdan Nowy

Zakres obowiązków: Telefoniczne pozyskiwanie klientów, negocjowanie warunków współpracy z klientami, udzielanie informacji dotyczących oferowanych produktów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyż...