Filtruj

Praca Telesprzedaz - Tyniec Mały

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. telesprzedaży

CHEFS CULINAR SP. Z O.O.CHEFS CULINAR SP. Z O.O.
Tyniec Mały

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w b...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY

Wrocław

Zakres obowiązków: - Sprzedaż szczepionek, - Kontakt z odbiorcami, - Znajomość asortymentu, - Zakup szczepionek, - Współpraca z producentami szczepionek, - Przygotowanie ofert dla klientów, - reklamacje dot. szczepionek, - Zwiększanie ilości klientów. Praca w godzinach od 8.00-16.00 Oferta dostępna...

10.06.202410.06.2024

Dyrektor / Dyrektorka Działu Telesprzedaży i Obsługi Klienta

WONGA.PL SP. Z O.O.WONGA.PL SP. Z O.O.
Wrocław

Wonga i Novum to dwie spółki należące do Grupy Kapitałowej KRUK. Jako dwie dynamicznie rozwijające się firmy z obszaru finansów, mamy jasną wizję – chcemy odkrywać nowe możliwości dla naszych klientów. Z uwagi na ciągły rozwój i chęć zapewnienia najwyższego poziomu obsługi, poszukujemy doświadczonej...

08.06.202408.06.2024