Filtruj

Praca Teletechnicznych - Staszów

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTROMONTER (WYSOKIE NAPIĘCIE)

AMTEL PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TELETECHNICZNYCH SP. Z O.O.AMTEL PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TELETECHNICZNYCH SP. Z O.O.
Staszów

Zakres obowiązków: Remonty linii energetycznych wysokiego napięcia 110 kV (wymiana izolatorów, konstrukcji przewodów). Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV umiejętność - mile widziana z...

26.06.202426.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnię montera systemów alarmowych

BARBARABARBARA
Staszów

Obowiązki · Montaż systemów alarmowych (SSP, SKD, CCTV, SSWiN, LAN), · Wykonywanie tras kablowych oraz montaż okablowania zasilającego i komunikacyjnego, · Podłączanie urządzeń teletechnicznych i elektrycznych, · Udział w wykonywaniu programowania i uruchomień instalacji, · Wykonywanie czynnośc...

05.06.202405.06.2024
od 6000 zł

Elektryk/Elektromonter

DTKS BUDOWNICTWO SP. Z O.O.DTKS BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
Staszów

Firma DTKS Budownictwo Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej zaprasza do aplikowania na stanowisko pracy Elektryk/Elektromonter Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, montaż tras kablowych, układanie przewodów, biały montaż, montaż oświetlenia, montaż ...

09.02.202409.02.2024
od 5000 zł