Filtruj

Praca Teletechnik - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MINIKOPARKI

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWO-HANDLOWE RADAMEX RADOSŁAW OMELAŃCZUKPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWO-HANDLOWE RADAMEX RADOSŁAW OMELAŃCZUK
Białystok

Zakres obowiązków: wykopy pod teletechnikę Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I uprawnienie - Prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie uprawnienia operatorka koparki...

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Teletechnika

RADAMEXRADAMEX
Białystok

Zatrudnię osobę na stanowisku montera kabli światłowodowych i okablowania strukturalnego. Osoby z umiejętnościami spawania i wykonywania pomiarów kabli światłowodowych....

27.06.202427.06.2024

Instalator/Serwisant instalacji elektrycznych i teletechnicznych

ETW GROUPETW GROUP
Białystok

Firma ETW Group - Elektryka Teletechnika Wykonawstwo poszukuje elektryka z uprawnieniami do pracy w Białymstoku. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do elektryki i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania. Wymagania: Posiadanie aktualnych uprawnień do wykonywania prac ...

25.01.202425.01.2024
od 4300 zł