Filtruj

Praca Telewizja - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekunka do Pana w Norymbergii

CURAFORM 24CURAFORM 24
Opole

Poszukujemy Pani do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 82l, 174cm, 63kg. Pan jest osobą leżącą, po upadku, osłabiony pobytem w szpitalu, pomaga w transferach, pan jest osobą sprawną umysłowo, w toalecie potrzebuje kompletnej pomocy w toalecie, ma inkontynencję...

21.05.202421.05.2024

Opiekun osób starszych

Opole

PRO-SENIOR (Agencja zatrudnienia nr.rej 6933) zatrudni osoby na stanowisko opiekuna/opiekunki MIEJSCE PRACY: Korweiler(56288) WYMAGANIA; - komunikatywna znajomość języka niemieckiego Wynagrodzenie 1700 Euro GWARANTUJEMY:-bezpłatny transport-bezpłatne wyżywienie-opiekę koordynatora w Niemczech. Opis ...

05.04.202405.04.2024

POMOCNIK KOMENDANTA OCHRONY

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2286JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 2286
Szumirad

Zakres obowiązków: 1. Utrzymanie pełnej sprawności technicznej urządzeń wspomagających ochroę obiektów, 2. Regulaminowe urządzanie i wyposażanie pomieszczeń sił ochrony i służb dyżurnych, 3. właściwe oznakowanie obiektów znakami zakazu oraz tablicami ostrzegawczymi, 4. sporządzanie dokumentów związa...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0221 s