Filtruj

Praca Terapeuta Pedagogiczny - Nawsie

1-3 z 3 ofert pracy

TERAPEUTA PEDAGOGICZNY

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SYBIRAKÓW W NAWSIUSZKOŁA PODSTAWOWA IM. SYBIRAKÓW W NAWSIU
Nawsie

Zakres obowiązków: Praca z dzieckiem słabosłyszącym - 6 godzin tygodniowo. Zatrudnienie wg. przepisów oświatowych. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym....

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Terapeuta Integracji Sensorycznej

STOWARZYSZENIESTOWARZYSZENIE
Rzeszów

Punkt Przedszkolny Specjalny zatrudni Terapeutę Integracji SensorycznejWymagania: - wykształcenie kierunkowe z uprawnieniami do prowadzenia terapii SI- przygotowanie pedagogiczne, - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.Oferujemy: - umowę o pracę,- pracę w miłym i przyjaznym zespoleOsoby zai...

18.06.202418.06.2024

Nauczyciel wspomagający/terapeuta do dzieci z autyzmem

KASIAKASIA
Rzeszów

Przedszkole w centrum Rzeszowa zatrudni nauczyciela wspomagającego/terapeuta do pracy z dziećmi z orzeczeniem (autyzm).Wymagane wykształcenie kierunkowe - terapia pedagogiczna....

14.05.202414.05.2024