Filtruj

Praca Terapeuta Zajeciowy - Chełmża

1-3 z 3 ofert pracy

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chełmża

Numer oferty: StPr/24/0325Obowiązki:organizowanie i prowadzenie treningów umiejętności społecznych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych, praca w zespole wspierająco - aktywizującym, planowanie indywidualnego i grupowego programu terapiiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:pom...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W CHEŁMŻYŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W CHEŁMŻY
Chełmża

Zakres obowiązków: organizowanie i prowadzenie treningów umiejętności społecznych oraz zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych, praca w zespole wspierająco - aktywizującym, planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne staż pracy o...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

DOM POMOCY SPOŁECZNEJDOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Browina

Zakres obowiązków: praca z mieszkańcem niepełnosprawnym, rozwijanie i wdrażanie różnych form terapii zajęciowej zgodnie z możliwościami psychofizycznymi mieszkańców Domu w codziennym życiu - kształtowanie i utrwalanie nawyków higieny osobistej, utrzymanie czystości otoczenia, - organizacja zajęć te...

23.04.202423.04.2024