Filtruj

Praca Terapeuta Zajeciowy - Kalinowa

1-3 z 3 ofert pracy

Terapeuta zajęciowy

MAZURSKA WSPÓLNOTA GOSPODARCZA SP. Z O.O.MAZURSKA WSPÓLNOTA GOSPODARCZA SP. Z O.O.
Kalinowo

Dom Pomocy Społecznej „Lili” w Golubiach k/Ełku prowadzony przez Mazurską Wspólnotę Gospodarczą Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Terapeuta zajęciowy.Wymagania: - wykształcenie kierunkowe- kreatywność oraz umiejętności manualno-plastyczne- komunikatywność- cierpliwość i empatia- umiejętno...

05.05.202405.05.2024

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

BOGDAN GRZEGORZ WAŚNIEWSKI DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI I ZARZĄDZANIABOGDAN GRZEGORZ WAŚNIEWSKI DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI I ZARZĄDZANIA
Łask

Zakres obowiązków: -diagnozowanie potrzeb podopiecznych oraz planowanie indywidualnego i grupowego programu terapii dostosowanej do potrzeb Mieszkańców, -prowadzenie różnych form oddziaływania terapeutycznego, -realizacja terapii grupowej oraz indywidualnej, -prowadzenie dokumentacji terapeutycznej,...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

AGATA JASIŃSKAAGATA JASIŃSKA
Łask

Poszukujemy osoby na stanowisko terapeuty zajęciowego. Do zadań na danym stanowisku należy organizacja czasu wolnego Mieszkańców, dbanie o ich dobre samopoczucie oraz prowadzenie stosownej dokumentacji. Wymagamy: -wykształcenia kierunkowego uprawniającego do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowe...

11.04.202411.04.2024