Filtruj

Praca Terapeuta Zajeciowy - Poznań

1-2 z 2 ofert pracy

Środowiskowy Dom Samopomocy zatrudni

nowa oferta
STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM SOKOŁYSTOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM SOKOŁY
Poznań

Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie( w tym dla osób ze sprzężoną niepełnosprawnością i spectrum autyzmu) zatrudni osoby na stanowisko terapeuta / terapeuta zajęciowy oraz opiekuna osób niepełnosprawnych. Rodzaj umowy : umowa o pracę po okresie próbnym .Miejsce pracy...

07.05.202407.05.2024

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ/ OPIEKUN

nowa oferta
FUNDACJA POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH POMOC MALTAŃSKAFUNDACJA POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH POMOC MALTAŃSKA
Puszczykowo

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku: Instruktora terapii zajęciowej/ Terapeuta/Opiekun. Docelowo umowa na czas nieokreślony. Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - doświadczenie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 3 ...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0686 s