Filtruj

Praca Terapeuta - Węgrów

1-3 z 3 ofert pracy

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

CENTRUM POMOCY SPOŁECZNEJ W WĘGROWIECENTRUM POMOCY SPOŁECZNEJ W WĘGROWIE
Węgrów

Zakres obowiązków: wsparcie osoby niepełnosprawnej w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu codziennym Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Usługi asystencji osobistej mogą świadczyć osoby niebędące członkami rodziny uczestnika, opiekunami prawnymi uczestnika lub ...

21.03.202421.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Nauczyciel wspomagający w Przedszkolu / Terapeuta SI / Pedagog

MAGDALENAMAGDALENA
Sokołów Podlaski

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w związku z rozwojem placówki poszukuje do swojego zespołu osób na stanowiska: Nauczyciel wspomagający w Przedszkolu / Terapeuta Integracji Sensorycznej / Surdopedagog / Tyflopedagog / Pedagog. Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia kierunkowego poświadczon...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRUM POMOCY SOCJALNEJ W SOKOŁOWIE PODLASKIMCENTRUM POMOCY SOCJALNEJ W SOKOŁOWIE PODLASKIM

Zakres obowiązków: Pomoc przy: wyjściu, powrocie w dojazdach w wybrane przez uczestnika programu miejsce (np. dom, praca placówki oświatowe i szkoleniowe, świątynie, placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i terapeutyczne, urzędy znajomi, rodzina, instytucje finansowe, wydarzen...