Filtruj

Praca Terma Sp Z O - Poznań

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta - Praca w Ośrodku Opieki Średnioterminowej

IPF MEDICAL 2 SP. Z O.O.IPF MEDICAL 2 SP. Z O.O.
Poznań

Całkiem niedawno obroniłeś dyplom magistra fizjoterapii lub wkrótce będziesz go bronił i zastanawiasz się co dalej? A może pracujesz już w zawodzie i szukasz nowych możliwości rozwoju? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Francji! Nie znasz języka francuskiego? Żaden problem, przygotujemy Cię do wyjaz...

09.05.202409.05.2024
od 12950 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator Produkcji – Galwanizernia

TERMA SP. Z O.O.TERMA SP. Z O.O.
Poznań

Opis stanowiska:•przygotowanie i obsługa linii,•nadzorowanie przebiegu procesu,•ocena wizualna jakości produkowanych detali,•kontrola parametrów prac maszyn,•cynkowanie komponentów.Wymagania:•umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz elektronarzędziami, •zdolności manualne, •podstawo...

03.04.202403.04.2024

Praca Plewiska - pracownik produkcji

ANNAANNA
Plewiska

Czujesz, że chcesz zmienić pracę? Podjąć nowe wyzwanie? Stać się częścią zespołu, który tworzy coś innowacyjnego? Zgłoś się do nas – Letbek Sp. z o.o. ma dla Ciebie ciekawą ofertę pracy. Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją mebli oraz innych elementów z tworzyw sztucznych. Chcemy być najle...

01.09.202301.09.2023
od 4300 zł