Filtruj

Praca Termom - Czaple

1-2 z 2 ofert pracy

PAKOWACZ - OPERATOR PRODUKCJI

nowa oferta
TERMA SP. Z O.O.TERMA SP. Z O.O.
Czaple

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów, dokonywanie oceny jakościowej dostarczonego grzejnika i innych wyrobów, współpraca zespołowa na odcinku Pakowalni. Praca w godz. 7 -15 lub 8-16. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - polski (mowa: A2 - niższy średnio zaawansowa...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy - Skandynawia, Turcja, Wielka Brytania

nowa oferta
PAULINA ĆWIKPAULINA ĆWIK
Czaple

Główne zadania: kreowanie i rozwijanie polityki sprzedaży, dbanie o wysoki poziom wiedzy produktowej odbiorców, jak również wizerunek marki, rozwój rynku – poszukiwanie potencjalnych nowych Klientów, kanałów sprzedaży i rozwiązań produktowych, wzmacnianie relacji z dotychczasowymi Partnerami Han...

od 5000 zł