Filtruj

Praca Tlumaczen Jezyk

1-3 z 3 ofert pracy

Stażysta ds. wydatków i podróży z językiem niemieckim

nowa oferta
PRACA.PL SP. Z O.O.PRACA.PL SP. Z O.O.
Warszawa

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884. Stażysta ds. wydatków i podróży z językiem niemieckim Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska Pomoc zespołowi i managerowi w zarządzaniu zapytaniami o podróże/wydatki. Kontakt...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TŁUMACZ

DAG-CENTER DAGMARA OPRZYŃSKA-PACEWICZDAG-CENTER DAGMARA OPRZYŃSKA-PACEWICZ
Olsztyn

Zakres obowiązków: Praca przy komputerze, przekład, redakcja, korekta tekstów. Godziny pracy 9:00 - 17:00. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły)...

07.05.202407.05.2024

Praca TŁUMACZA USTNEGO dla studentów z językiem UKRAIŃSKIM

KAMILKAMIL
Drawsko Pomorskie

TŁUMACZENIA WYJAZDOWE DLA STUDENTÓW Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM ORAZ OBYWATELI UKRAINY Z JĘZYKIEM POLSKIM Jesteśmy renomowanym biurem tłumaczeń, poszukujących współpracowników do ciekawego projektu tłumaczeniowego. Konieczna jest dostępność wyjazdowa od poniedziałku do soboty w godz. między 7:30 a 18:00...

08.04.202408.04.2024
od 10000 zł