Filtruj

Praca Tokarz Frezer Cnc - Olsztynek

1-2 z 2 ofert pracy

TOKARZ/FREZER CNC

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olsztynek

Numer oferty: StPr/24/0807Obowiązki:Obsługa maszyn CNC-tokarka/frezarkaUstawianie maszynZmiana ustawień maszynyPraca ze sterownikami Simensa/ FANUCCzytanie rysunku technicznegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: bardzo dobra znajomość rysunku technicznego umiejętność posługiwan...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

STAL-SERWIS JRK SP. Z O.O.STAL-SERWIS JRK SP. Z O.O.
Olsztynek

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC-tokarka/frezarka Ustawianie maszyn Zmiana ustawień maszyny Praca ze sterownikami Simensa/ FANUC Czytanie rysunku technicznego Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego umiejętność - umiejętność posł...