Filtruj

Praca Tokarz Frezer Slusarz - Pogórze

1-2 z 2 ofert pracy

TOKARZ / FREZER / ŚLUSARZ

KRZYSZTOF PIKULSKI PRZEDSIĘBIORSTWO - HANDLOWO - USŁUGOWE STAL-KKRZYSZTOF PIKULSKI PRZEDSIĘBIORSTWO - HANDLOWO - USŁUGOWE STAL-K
Pogórze

Zakres obowiązków: Toczenie, frezowanie elementów wg. wzorów/rysunków/zamówień. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagane doświadczenie zawodowe przy pracach na tokarkach manualnych. Praca w godzinach 7:00 -15:00 Kosakowo/Pogórze, pracodawca liczy na stałą współpracę....

09.07.202409.07.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Tokarz, Frezer, ślusarz

Gdańsk

Firma z wieloletnim stażem na rynku usług tokarsko-frezerskich, usług wspomagających rynek stoczniowy, zatrudni doświadczonego tokarza-frezera / ślusarza (może posiadać status emeryta lub obcokrajowca z pozwoleniem na pracę). Wymagamy znajomości pracy na maszynach manualnych, solidności, dokładności...

10.07.202410.07.2024