Filtruj

Praca Tokarz Frezer - Końskie

1-3 z 3 ofert pracy

TOKARZ / FREZER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Końskie

Numer oferty: StPr/24/0783Obowiązki:obsługa tokarki, frezarki, prace ślusarskie, wykonywanie pomiarów, prace z rysunkiem technicznym.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętność czytania rysunku technicznegoWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wymagane wykszta...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MATEUSZ KAMODA F.H.U. KAMODAMATEUSZ KAMODA F.H.U. KAMODA
Końskie

Zakres obowiązków: obsługa tokarki, frezarki, prace ślusarskie, wykonywanie pomiarów, prace z rysunkiem technicznym. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność czytania rysunku technicznego wymagane wykształcenie kierunkowe, wymagane doświadczenie zawodowe na podanym ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Tokarz - Frezer maszyny konwencjonalne

KONREM S. A.KONREM S. A.
Jastrząb

Konrem S.A. – jedna z czołowych polskich firm z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu mechaniki, energetyki, teletechniki, przemysłu budowlanego, chemicznego i spożywczego. Do naszych stałych Klientów należą m.in PGNiG TERMIKA SA, CIECH S.A, Saint-Gobain Construction ...

16.01.202416.01.2024