Filtruj

Praca Tokarz Konwencjonalny - Brandwica

1-2 z 2 ofert pracy

TOKARZ KONWENCJONALNY

FHU SEBMETAL IGA KRUDYSZFHU SEBMETAL IGA KRUDYSZ
Brandwica

Zakres obowiązków: Ostrzenie narzędzi Wiercenie Toczenie Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe Wym...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brandwica

Numer oferty: StPr/24/0596Obowiązki:Ostrzenie narzędziWiercenieToczenieWykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweWymagania pożądane:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące średnie zawodowe zasadnicze branżowe zasadnicze zawodowe Pozost...