Filtruj

Praca Tokarz Konwencjonalny - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

TOKARZ KONWENCJONALNY(NR 1400)

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE  ASBOL - IMPORT-EKSPORT ADAM WEŁNAPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ASBOL - IMPORT-EKSPORT ADAM WEŁNA
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Tokarz w metalu umiejętność - Obsługa przyrządów pomiarowych umiejętność - czytanie rysunku technicznego wymagane udokumentowane doświadczenie w zawodzie...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Tokarz konwencjonalny

TELE-FONIKA KABLE S. A.TELE-FONIKA KABLE S. A.
Bydgoszcz

TELE-FONIKA Kable SA, Zakład w Bydgoszczy to nowoczesny zakład produkcyjny, skupiający wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmują wyzwania w różnych sektorach nowoczesnej energetyki, przemysłu i międzynarodowym łańcuchu dostaw, produkując i dostarczając kable na potrzeby zarówno polskiej energ...

14.05.202414.05.2024