Filtruj

Praca Tokarz - Lack

1-2 z 2 ofert pracy

TOKARZ

WITOLD BOGUSZ JOWIMEX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWEWITOLD BOGUSZ JOWIMEX PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Stok Lacki

Zakres obowiązków: Toczenie elementów metalowych. Praca w systemie 2- zmianowym w godzinach: 06.00-14.00 i 14.00-22.00. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe mile widziane doświadczenie zawodowe (min. 1 rok doświadczenia związanego z ...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz/Tokarz, Monter Konstrukcji Stalowych

nowa oferta
P.P.H.U. VOSSP.P.H.U. VOSS
Włodawa

Firma Voss specjalizuje się w montażu konstrukcji stalowych ze specjalizacją zautomatyzowanych regałów magazynowych i automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:Ślusarz/Tokarz, Monter Konstrukcji Stalowych.Po więcej informacji zapraszamy pod nr tel. +48 662 131 442 Ślusarz/Tokarz,...

11.09.202411.09.2024