Filtruj

Praca Tomasz - Kalisz

1-2 z 2 ofert pracy

LEKARZ WETERYNARII

4 ŁAPY PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT TOMASZ AUGUSTOWSKI LEKARZ WETERYNARII STREFA OGRODU USŁUGI PROJEKTOWE USŁUGI OGRODNICZE4 ŁAPY PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT TOMASZ AUGUSTOWSKI LEKARZ WETERYNARII STREFA OGRODU USŁUGI PROJEKTOWE USŁUGI OGRODNICZE
Kalisz

Zakres obowiązków: Badanie stanu zdrowia zwierząt, rozpoznawanie chorób oraz ich leczenie, wykonywanie zabiegów chirurgicznych. Gabinet czynny: Pon.- Pt. 10.00-18.00, Sobota: 9.00-12.00 Wymagania: wykształcenie - medyczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Lekarz weterynarii staż pracy ogółem - lata:...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy

TOMJACKTOMJACK
Kalisz

Firma TOMJACK Spółka z o.o. - dynamicznie rozwijająca się Polska firma zajmująca się sprzedażą artykułów BHP oraz produktów ochrony osobistej, poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy Gowarzewo k. Poznania Praca na terenie Województwa Wielkopolskiego (terenowa) Twój ...

27.04.202427.04.2024
od 4300 zł